Działalność sklepu wstrzymana!

W związku z zawieszeniem przez nas działalności GroTeki44, możliwość składania zamówień w sklepie została wstrzymana do odwołania.

W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt e-mailowy.infolinia (pon-pt | 10:00 - 17:00):

22 266 84 88
801 011 608

 

fax: 22 266 80 84
e-mail: kontakt@groteka44.pl

GG online (kliknij i pisz):
GroTekarz Kamil
GroTekarz Tadeusz


Odbiór osobisty:
Warszawa Białołęka - sprawdź

Kategorie

Program punktowy

W GroTece44 funkcjonuje program punktowy dostępny dla zarejestrowanych Klientów. Punkty otrzymuje się za kupowanie, wystawianie recenzji produktom oraz za zgłaszanie błędów strony (oby okazji było jak najmniej ;-)).

Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się klikając tutaj

Punkty za zakupy


Ilość otrzymywanych punktów uzależniona jest od ceny produktu. Za każde pełne 5 zł wydane na produkt klient otrzyma 1 pkt. Aby system naliczał punkty należy dokonywać zakupów będąc zalogowanym.

 • Pod ceną każdego z naszych produktów widnieje informacja o ilości punktów (widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników), które otrzymuje się za jego zakup.
 • Punkty za zakupione produkty otrzymuje się po zrealizowaniu zamówienia.
 • Zarobione punkty przypisywane są do konta i pozostają tam, aż do momentu ich wydania.


Punkty za recenzje produktów


Za wystawienie pojedynczej recenzji można zarobić do 15 punktów. Recenzja przed wystawieniem zostanie przez nas oceniona i na tej podstawie oszacujemy jej wartość w punktach. Czynniki jakie bierzemy pod uwagę przy ocenie to: długość, stopień przydatności dla innych klientów oraz - a może nawet przede wszystkim - poczucie humoru jej autora. ;-)

Punkty za recenzje przydzielane są po dokonaniu przez nas ich oceny. Proces ten - przy dużej ilości recenzji - może potrwać do 3 dni. W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość.

Wymagania
Chcemy, aby dla naszych Klientów udzielanie się w społeczności GroTekarzy było przyjemnością samą w sobie dlatego przy wystawianiu recenzji nie stawiamy Wam wymagań na miarę szkolnych wypracowań. Nie ma limitu słów ani ujemnych punktów za błędy ortograficzne. Jedyne nasze wymogi to niezamieszczanie linków do innych stron internetowych w treści recenzji oraz brak wulgaryzmów.

Aha... i jeszcze jedno! Gdyby jednak przyszło Wam do głowy nie stosować się do naszych wytycznych zastrzegamy sobie prawo do dokonywania drobnych korekt błędnie wystawionych recenzji (np. wszystkie wyrazy wulgarne będą zastępowane związkiem frazeologicznym "jasny gwint").

Jak się to robi?
Aby wystawić recenzję bezpośrednio na stronie, otwórz kartę z interesującym Cię produktem, a następnie - w zależności od Twojej oceny - przyznaj mu od 1 do 5 gwiazdek (gwiazdki znajdują się tuż pod nazwą produktu). Po kliknięciu w gwiazdkę, system wygeneruje dla Ciebie okienko umożliwiające napisanie recenzji.

Za dużo z tym roboty? Nic straconego! Jeśli dokonasz w naszym sklepie zakupu, po upływie kilku dni, sami wyślemy do Ciebie e-maila z prośbą o napisanie recenzji... Chyba nie myślałeś, że tak łatwo damy za wygraną? ;-)

Uwaga! W przypadku pisania recenzji bezpośrednio na stronie (a nie poprzez e-maila zawierającego naszą prośbę o wystawienie recenzji) należy zgłosić nam fakt wystawienia opinii za pośrednictwem GroTekowego czatu lub e-maila. W przeciwnym wypadku nie ustalimy jej autora, a punkty pozostanie nam rozdać biednym.

Punkty za zgłaszanie błędów


Tak, to prawda... na stronie mogą zdarzyć się błędy. Na nasze szczęście jest ich niewiele i rzadko dotyczą rzeczy istotnych, jednak sama świadomość ich istnienia dokucza nam bardziej niż drzazga w dużym palcu stopy. Chcesz zarobić kilka punktów ekstra? Za pośrednictwem e-maila lub grotekowego czatu zgłoś nam gdzie ukrywa się błąd. Za wyjątkowo soczystą gafę przydzielamy nawet do 20 punktów!

Na co zwracać uwagę?
Błędy mogą zdarzyć się wszędzie, najłatwiej o nie jednak na kartach produktów... zdjęcie ładujące się w nieskończoność, pomylone nazwa i logo wydawcy, nieaktywny link do instrukcji - w skrócie wszystko co wyda Wam się "niedziałające".

Po co w ogóle te punkty?


Punkty (zwłaszcza w dużej ilości) bardzo fajnie wyglądają w panelu klienta. Ich pokaźna liczba zwiększa poczucie własnej wartości oraz pozwala zaimponować znajomym graczom. Dodatkowo są one świadectwem lojalności wobec GroTeki44 i dowodem, że zostawiliście u nas małą fortunę. Czy do szczęścia potrzeba czegoś więcej?

Aaa... i jest jeszcze coś! Punkty można wymieniać na stałe lub jednorazowe rabaty. W niedalekiej przyszłości planujemy również udostępnić Wam możliwość opłacania nimi zamówień na produkty objęte programem "Kupuj za punkty".

Punkty należy wymieniać na rabaty w tym miejscu - kliknij.

Cennik rabatów:

Cena rabatu Wysokość rabatu Limit użyć Opis
120 pkt 5% 1 jednorazowy kupon rabatowy
60 pkt +1% +1% naliczany do stałego rabatu (max. 5%)
100 pkt +2% +2% naliczane do stałego rabatu (max. 5%)


Ważne informacje o funkcjonowaniu rabatów:
 • Wymiana punktów na rabaty dostępna jest wyłącznie dla zalogowanych klientów.
 • Rabaty obejmują produkty wchodzące w skład zamówienia.
 • Rabaty nie obejmują kosztów przesyłki.
 • Rabatów stałych nie nalicza się do produktów przecenionych i znajdujących się w promocjach.
 • Rabatów jednorazowych nie nalicza się do produktów przecenionych i znajdujących się w promocjach.
 • Rabaty jednorazowe nie sumują się z rabatami stałymi.
 • Rabaty jednorazowe nie sumują się ze sobą.
 • Rabaty stałe sumują się ze sobą, aż do osiągnięcia maksymalnej wartości: 5%

Ciekawostka
W GroTece44, zamiast klasycznych nazw dla stałych rabatów (np. "rabat ogólny 5%"), funkcjonuje "hierarchia pracownicza". Oznacza to, że tym wyższe "zajmujesz stanowisko" w strukturze GroTeki44, im wyższy stały rabat posiadasz. Z czym to się wiąże w praktyce? Z niczym...

Ale jak fajnie wygląda w Panelu Klienta!

Hierarchia pracownicza:
1% - Młodszy Stemplowy
2% - Etykieciarz
3% - Administrator Segregatora
4% - Koordynator Szuflady
5% - Kierownik Regału


Masz już trochę punktów?


Na co czekasz?! Kliknij i nakupuj sobie rabatów!