infolinia (pon-pt | 10:00 - 17:00):

22 266 84 88
801 011 608

 

fax: 22 266 80 84
e-mail: kontakt@groteka44.pl

GG online (kliknij i pisz):
GroTekarz Kamil
GroTekarz Tadeusz


Odbiór osobisty:
Warszawa Białołęka - sprawdź

Kategorie

Informacje dla szkół i placówek publicznych

Już od niespełna dwóch lat jednym z podstawowych zadań GroTeki44 jest doradztwo w zakresie doboru gier planszowych dla szkół, bibliotek, klubów i domów kultury. W tym czasie obsłużyliśmy prawie 200 placówek, wysyłając w świat ponad 2500 gier planszowych i karcianych.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą przeznaczoną dla szkół i placówek publicznych, zachęcamy do zapoznania się naszymi propozycjami. W tym celu należy kliknąć na zamieszczony poniżej przycisk:


Gry dla szkół i placówek publicznych

Uwaga! Przed rozpoczęciem przeglądania oferty zalecamy zapoznanie się z komunikatem zamieszczonym nad prezentowanymi grami. Wskazówki w nim zawarte znacząco ułatwią Państwu poszukiwania odpowiednich gier.


W przypadku chęci otrzymania indywidualnej propozycji lub porady prosimy o kontakt:

telefon: 22 266 84 88 (wew.: 93)
e-mail: szkoly@groteka44.pl

GG online:
kliknij i pisz


Dodatkowe informacje:

Bazując na zdobytym doświadczeniu, wydzieliliśmy z naszego asortymentu gry towarzyskie, które wyjątkowo dobrze sprawdzają się wśród podopiecznych wcześniej wymienionych instytucji. Gry, które proponujemy, wybrane zostały w oparciu o satysfakcję placówek, które dokonały już u nas zakupu oraz zgodnie z przyjętym przez nas kryterium.

Podstawowym czynnikiem, który bierzemy pod uwagę przy doborze gier jest ich rozrywkowość. Naszym zdaniem jest to cecha o wiele bardziej istotna, niż ich wymiar edukacyjny, ponieważ w dużo większym stopniu wzbudza w dzieciach zainteresowanie planszówkami i wyzwala w nich naturalną chęć do spędzania czasu wolnego właśnie w tej formie.

Gry planszowe i książki to podobne gałęzie rozrywki. Proponując dzieciom mało interesujące je gry, nastawione przede wszystkim na wymiar edukacyjny, można niestety osiągnąć podobny efekt, jak w przypadku proponowania im książek wybieranych w analogiczny sposób - niechęć.
Naszym zdaniem, w obu przypadkach, najważniejszym czynnikiem jest wzbudzenie zainteresowania dzieci i pokazanie im, że z takiego rodzaju spędzania wolnego czasu naprawdę można czerpać bardzo dużo satysfakcji i przyjemności. Zwłaszcza, że, co warte zaznaczenia, każda gra towarzyska (niezależnie od swoich walorów edukacyjnych) niesie ze sobą jedną nieodzowną korzyść - pozwala na spędzanie czasu w towarzystwie realnych ludzi, odciągając uwagę od coraz bardziej absorbujących dla dzisiejszego społeczeństwa rozrywek wirtualnych.

Bynajmniej nie oznacza to jednak, że w ogóle nie przywiązujemy uwagi do aspektów edukacyjnych naszych gier. Wybierane przez nas propozycje zawsze niosą ze sobą jakąś edukacyjną wartość dodaną. Część gier planszowych w bardzo przystępnej formie przekazuje wiedzę historyczną, część rozwija zmysł strategiczny, umiejętność podejmowania decyzji i planowania, inne uczą logicznego myślenia, a jeszcze inne rozwijają kreatywność czy umiejętność formułowania myśli. Wszystko to jednak przekazywane jest dzieciom niejako "przy okazji", stawiając przede wszystkim na dobrą zabawę podczas rozgrywki.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Mamy duże doświadczenie w obsłudze szkół i placówek publicznych.
  • Posiadamy starannie i przemyślanie wyselekcjonowany asortyment dostosowany do różnych odbiorców.
  • Służymy pomocą przy wyborze gier, oferując szybki, sprawny i fachowy kontakt.
  • Wystawiamy faktury proforma oraz faktury VAT z odroczonym terminem płatności.
  • Na życzenie przesyłamy materiały pomocne przy organizacji imprez (demonstracyjne gry, ulotki, katalogi, plakaty).
  • Każdemu klientowi - już od pierwszego kontaktu - przydzielamy indywidualnego konsultanta, który jest odpowiedzialny za wszelkie procesy związane z transakcją (np. dobór gier, oferta cenowa, sfinalizowanie transakcji) oraz wszystkie ewentualne kwestie potransakcyjne (np. ewentualne reklamacje, objaśnianie zasad zakupionej gry, korekty FV).