Wielka Wyprzedaż!

W związku z planowanym na koniec czerwca 2019 zawieszeniem działalności GroTeki44, w naszym sklepie ogłaszamy Wielką Wyprzedaż gier i akcesoriów znajdujących się bezpośrednio w magazynie.

Nawet do 80% rabatu od SCD!

Zamówienia na produkty wyprzedażowe realizowane będą 2 dni w tygodniu - w środy i piątki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą - MEGA WYPRZEDAŻ


infolinia (pon-pt | 10:00 - 17:00):

22 266 84 88
801 011 608

 

fax: 22 266 80 84
e-mail: kontakt@groteka44.pl

GG online (kliknij i pisz):
GroTekarz Kamil
GroTekarz Tadeusz


Odbiór osobisty:
Warszawa Białołęka - sprawdź

KategorieTak, Mroczny Władco! Gra podstawowa czerwona

Czy uda Ci się uniknąć kary?
- Oceń i wystaw recenzję
Kod produktu: 6807
Wydawca: Black Monk
Liczba graczy:  4-16
Zalecany wiek: od 8 lat
Czas gry: ok. 25 minut
Autorzy: Massimiliano Enrico
Fabrizio Bonifacio
Chiara Ferlito
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska - pobierz
Losowość: wpływa na grę
Interakcja: w istotnym wymiarze
Złożoność: bardzo prosta

Dostępność:
Niedostępne
Powiadom o dostępności - kliknij
szt.
Cena netto: 37,70 zł 79,95 zł46,37 zł

Rigor Mortis: A więc, moje oślizgłe Sługi, czy zdobyliście dla mnie Pelerynę Szarego Czarnoksiężnika, tak jak wam rozkazałem?
Shalma-Ne: P-p-p-peleryna! Oczywiście, mój Panie… Podążaliśmy w kierunku Wieży Czarnej Magii, jednak przekraczając las, natknęliśmy się na tego partacza goblina i zgubiliśmy przez niego drogę…


Złowieszcze Spojrzenie Mrocznego Władcy Rigor Mortisa, przepełnia serca goblińskich sług złowrogim chłodem. Po raz kolejny jego genialne diaboliczne plany zostały pokrzyżowane. Ktoś musi zapłacić za tę porażkę. Jako gobliny służące Rigorowi będziecie musieli wykazać się sprytem i szybkim myśleniem, by wytłumaczyć z kolejnej spartolonej misji i uniknąć jego straszliwego gniewu. Przygotujcie się na mówienie półprawdy, kłamanie w żywe oczy, wymyślanie bajek, oskarżanie swoich towarzyszy i przerzucanie na nich odpowiedzialności za klęskę. Tu cel uświęca środki i każdy chwyt jest dozwolony, aby uniknąć potwornego gniewu i Złowieszczego Spojrzenia Mrocznego Władcy.

Zastawialiście się kiedyś, co dzieje się z upokorzonymi Chowańcami sił Zła gdy śpieszą z powrotem do swoich legowisk po niewykonaniu zadania? Co zrobią przebiegli słudzy ciemności kiedy przyjdzie im stanąć przed obliczem Rigor Mortisa, Arcygeniusza Zła i Pana Zatraconych Ziem? Czy uda im się uniknąć kary i dostać ostatnią szansę?

Tak, Mroczny Władco!, to zabawna, imprezowa, narracyjna gra karciana osadzona w świecie gry Kragmortha i komiksu Rigor Mortis, w której gracze wcielają się w postaci złych goblinów, które muszą wytłumaczyć się swojemu Mrocznemu Władcy z zawalonej misji i uniknąć jego gniewu.

Uwaga! Oba zestawy podstawowe (czerwony i zielony) gry Tak, Mroczny Władco! mogą być grane osobno, lub można je połączyć w jeden, duży zestaw z mnóstwem kart pozwalających zrzucić winę na kogoś innego. Gra podstawowa czerwona jest reedycją gry z 2013 roku i zawiera ten sam (co w 2013 roku) zestaw kart.

Zestaw zawiera:

165 kart do gry
zasady gry Tak, Mroczny Władco!
alternatywne zasady Tak, Mroczny Mistrzu!

Recenzje i materiały dodatkowe:  
Opis w serwisie BoardGameGeek (j. ang.) Recenzja w serwisie Graffic.ava.pl
Recenzja w serwisie Hydra Recenzja w serwisie Poltergeist
Recenzja w portalu Gildia.pl Recenzja na blogu PowerMilka
Recenzja w Rebel Times #69 Recenzja w serwisie SwiatGierPlanszowych
Wideorecenzja na kanale The Dice Tower (j. ang.)  
- Oceń i wystaw recenzję