Działalność sklepu wstrzymana!

W związku z zawieszeniem przez nas działalności GroTeki44, możliwość składania zamówień w sklepie została wstrzymana do odwołania.

W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt e-mailowy.infolinia (pon-pt | 10:00 - 17:00):

22 266 84 88
801 011 608

 

fax: 22 266 80 84
e-mail: kontakt@groteka44.pl

GG online (kliknij i pisz):
GroTekarz Kamil
GroTekarz Tadeusz


Odbiór osobisty:
Warszawa Białołęka - sprawdź

KategorieSummoner Wars: Magia Piklo - Zestaw Uzupełniający

Zestaw dodatkowych kart jednostek
- Oceń i wystaw recenzję
Kod produktu: 6728
Wydawca: Cube Factory Of Ideas
Liczba graczy:  2-4
Zalecany wiek: od 9 lat
Czas gry: 30-60 minut
Autor: Colby Dauch
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska
Losowość: wpływa na grę
Interakcja: bardzo wyraźna
Złożoność: bardzo prosta

Dostępność:
W magazynie (wysyłka w piątek)
Cennik przesyłek - sprawdź
szt.
Cena netto: 15,27 zł 35,95 zł18,78 zł

Summoner Wars, to szybka, dynamiczna gra karciana w realiach fantasy. Gracze wcielają się w tytułowych Przywoływaczy - potężne byty, które prowadzą swe rasy na podbój świata Itharia. Na polu bitwy pełnią jednocześnie rolę dysponujących potężną mocą magów oraz stojących na czele armii generałów. Aby zniszczyć wroga, trzeba umiejętnie wykorzystać swą niszczycielską magię wraz z taktycznym zmysłem przy kierowaniu swym wojskiem.

Zestaw dodatkowych jednostek stanowi świetne uzupełnienie Summoner Wars - Master Set. Zawiera 32 dodatkowe karty: wzmacniające podstawowe talie Krasnoludów Głębinowych oraz Władców Umysłów, a także neutralne karty Najemników. Znajdziecie w nim nowych Czempionów i Jednostki Podstawowe, które umożliwią Wam stosowanie nowych taktyk i strategii.

Proste zasady dające pasjonującą rozgrywkę
Mechanika Summoner Wars w prosty i niezwykle przemyślany sposób łączy elementy strategii, opartej na umiejętnym konstruowaniu talii (jakie znamy z kolekcjonerskich karcianek) z elementami taktyki, bardziej znanymi z figurkowych gier bitewnych. Podczas rozgrywki gracze przywołują i przemieszczają po polu bitwy swoje jednostki, używając ich mocy i specjalnych zdolności, siejąc spustoszenie w szeregach wroga.

Nieograniczone możliwości
Summoner Wars, to gra którą rozszerzać można o inne startery, zawierające talie kolejnych frakcji, oraz dodatki wprowadzające nowe karty dla frakcji już posiadanych: nowych wojowników, przywoływaczy oraz zdolności dające nieskończoną ilość opcji i wariantów podczas rozgrywek. W dodatkach zawarte będą także jednostki najemników-wojowników, którzy za nic mają sobie polityczne intrygi i staną w szeregach każdej armii, która zechce ich zwerbować.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagane jest posiadanie: podstawowej wersji gry Summoner Wars - Master Set lub jednego z zestawów startowych Summoner Wars: Elfy Feniksa vs Tundrowe Orki albo Summoner Wars: Krasnoludy Gildii vs Jaskiniowe Gobliny.

Pasujące koszulki: (niezawarte w zestawie) chimera


Recenzje i materiały dodatkowe:

Opis w serwisie BoardGameGeek (j. ang.)

- Oceń i wystaw recenzję