Działalność sklepu wstrzymana!

W związku z zawieszeniem przez nas działalności GroTeki44, możliwość składania zamówień w sklepie została wstrzymana do odwołania.

W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt e-mailowy.infolinia (pon-pt | 10:00 - 17:00):

22 266 84 88
801 011 608

 

fax: 22 266 80 84
e-mail: kontakt@groteka44.pl

GG online (kliknij i pisz):
GroTekarz Kamil
GroTekarz Tadeusz


Odbiór osobisty:
Warszawa Białołęka - sprawdź

KategorieNie Tej!

Szpilorek… a co to jest?! Graj po poznańsku (to się dowiesz)
- Oceń i wystaw recenzję
Kod produktu: 13913
Wydawca: Cube Factory Of Ideas
Liczba graczy:  3-6
Zalecany wiek: od 5 lat
Czas gry: ok. 20 minut
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska
Losowość: wpływa na grę
Interakcja: w istotnym wymiarze
Złożoność: bardzo prosta

Dostępność:
W magazynie (wysyłka w piątek)
Cennik przesyłek - sprawdź
szt.
Cena netto: 12,47 zł 25,00 zł15,34 zł

Zabrali my bejmy, co to na szneki z glancem pójść miały i na spółę kupili my w składzie gre. Wiara z całego naszego podwyrka, wszystkie szczony i dziewuchy, grali od teraz wew karciochy. Nie raz nam się oberwało od heksy z parteru, że wilka od tego siedzenia na chodniku pod jej oknem dostaniemy. Bo jak my grali, to zapominali o cołkim świecie. Masz tej fefry w gaciach? Czy też zagrasz?
- Dej mi tego dyngsa, tej.
- Nie tej.


Od lat grają w nią Poznaniacy, którym dostarcza niezmiennie wielu pozytywnych emocji i mnóstwo dobrej zabawy. Nie Tej, to tradycyjna poznańska gra, w której doskonała pomięć, szczypta blefu i dobra intuicja okażą się kluczowe do zwycięstwa.

Zabawa z gwarą
Chcesz sprawdzić swoją wiedzę o poznańskiej gwarze? Chcesz dowiedzieć się, co znaczy kociamber i kejter? Czy zastanawiałeś się kiedyś, co to jest gzik i z czym się to je? Nie Tej da Ci odpowiedzi, a przy okazji dostarczy niezapomnianych wrażeń! Graj, ćwicz i ucz się poznańskiej gwary z przyjaciółmi!

Graj, jak chcesz
Nie Tej, to gra o niezwykle przystępnych zasadach, które nie pozwolą oderwać się od stołu. Jeśli jednak wciąż będzie Ci mało, to karty zawarte w pudełku stanowią też pełną, 55-kartową talię do gry. Od dzisiaj, każda partia w Twoją ulubioną grę karcianą nabierze więc zupełnie nowych, poznańskich barw.

Bliżej Poznania
W pudełku z grą pełno jest Poznania. Znajdziecie w nim popularne, poznańskie miejsca, doskonałe, tradycyjne potrawy wraz z przepisami oraz, przede wszystkim, mnóstwo poznańskich zwrotów i określeń. Pomogą Wam wczuć się w atmosferę tego wyjątkowego miasta, a każdą grę uczynią jeszcze ciekawszą!

Zestaw zawiera:

55 kart
instrukcję wraz z mini słowniczkiem gwary poznańskiej

Recenzje i materiały dodatkowe:

Opis w serwisie BoardGameGeek (j. ang.)

- Oceń i wystaw recenzję