Przerwa organizacyjna!

W związku z przerwą świąteczną, remanentem oraz planowanymi zmianami organizacyjnymi do odwołania nie będzie możliwe składanie zamówień w sklepie.

W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt.


infolinia (pon-pt | 10:00 - 17:00):

22 266 84 88
801 011 608

 

fax: 22 266 80 84
e-mail: kontakt@groteka44.pl

GG online (kliknij i pisz):
GroTekarz Kamil
GroTekarz Tadeusz


Odbiór osobisty:
Warszawa Białołęka - sprawdź

KategorieHorror w Arkham - Gra Karciana (LCG): Blada Maska

Zestaw mitów z cyklu Szlak do Carcosy
- Oceń i wystaw recenzję
Kod produktu: 19654
Wydawca: Galakta
Liczba graczy:  1-4
Zalecany wiek: od 14 lat
Czas gry: 60-120 minut
Autorzy: Nate French
Matthew Newman
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska
Losowość: istotne znaczenie
Interakcja: ważna dla gry
Złożoność: wymaga chwili refleksji

Dostępność:
Wysyłka do 5 dni
Cennik przesyłek - sprawdź
szt.
Cena netto: 44,27 zł 54,45 zł

Z ulic Paryża śledztwo prowadzi Was w podziemia, do miejskich katakumb. Nie podejrzewaliście, że poszukiwanie prawdy kryjącej się za Królem w żółci zaprowadzi tak daleko od rodzimych dzielnic Arkham. Jednak ulice, język i ponure tunele nie są jedynymi obcymi rzeczami - w paryskich katakumbach czai się coś zdecydowanie nie z tego świata.

Blada Maska wprowadza nową talię katakumb, włącznie z tą lokalizacją, którą macie nadzieję ostatecznie odkryć. Karty katakumb należy potasować i umieścić na spodzie talii katakumb. Następnie umieszcza się lokalizację startową i oznacza ją żetonem surowców, a pozostałe lokalizacje katakumb tasuje się i umieszcza na wierzchu talii.

Kiedy talia jest już gotowa, rozpoczyna się najbardziej emocjonująca część rozgrywki. Zamiast rozkładania całej sieci lokalizacji na początku gry, gracze rozpoczynają tylko z jedną lokalizacją na stole, przez którą wchodzą do katakumb. Przez całą grę za każdym razem, kiedy jest odkrywana nowa karta katakumb, otwiera się nowy pasaż, który prowadzi głębiej w tunele. W zależności od lokalizacji początkowej, kolejne karty katakumb mogą być umieszczane pod, nad, po lewej lub po prawej stronie, a także tworzyć wokół badaczy rozgałęzienia. Nigdy nie będziecie wiedzieć, czego się spodziewać, dopóki nie wkroczycie na nową lokalizację…

Blada Maska zawiera VI scenariusz kampanii Szlak do Carcosy.

Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Szlak do Carcosy.

Dodatek zawiera karty 228-262 z kampanii Szlak do Carcosy.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagane są: podstawowa wersja gry Horror w Arkham - Gra Karciana: Zestaw Podstawowy oraz rozszerzenie Szlak do Carcosy.

Pasujące koszulki: (niezawarte w zestawie) standard ccgRecenzje i materiały dodatkowe:

Opis w serwisie BoardGameGeek (j. ang.)

- Oceń i wystaw recenzję