Przerwa organizacyjna!

W związku z przerwą świąteczną, remanentem oraz planowanymi zmianami organizacyjnymi do odwołania nie będzie możliwe składanie zamówień w sklepie.

W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt.


infolinia (pon-pt | 10:00 - 17:00):

22 266 84 88
801 011 608

 

fax: 22 266 80 84
e-mail: kontakt@groteka44.pl

GG online (kliknij i pisz):
GroTekarz Kamil
GroTekarz Tadeusz


Odbiór osobisty:
Warszawa Białołęka - sprawdź

KategorieFallout - Gra Planszowa

- Oceń i wystaw recenzję
Kod produktu: 19671
Wydawca: Galakta
Liczba graczy:  1-4
Zalecany wiek: od 14 lat
Czas gry: 120-180 minut
Autorzy: Andrew Fischer
Nathan I Hajek
Wydanie: polskie
Zasady: polskie - pobierz
Kompendium: polskie - pobierz
Losowość: istotne znaczenie
Interakcja: ważna dla gry
Złożoność: bardzo prosta

Dostępność:
Wysyłka do 5 dni
Cennik przesyłek - sprawdź
szt.
Cena netto: 160,89 zł 197,90 zł

Wielka Wojna 2077 roku zakończyła się tak dawno temu, że w twojej pamięci nie pozostał po niej żaden ślad, jednak rozciągające się przed tobą, wyjałowione ziemie mają wiele do opowiedzenia na jej temat. Piękne domy zamieszkałe przez idealne rodziny, nienaganne ogródki pielęgnowane mechanicznymi ramionami Panów Niezbędnych – wszystko zmieniło się w puste skorupy. Ludzie tułają się po pustkowiach pośród zmutowanych bestii i oszalałych robotów nie licząc na wiele więcej prócz przetrwania. Dziś to właśnie ty dołączasz do grona ocalałych. Masz rację, ten świat może być ledwie cieniem samego siebie, lecz na odważnego wędrowca czeka tu jeszcze wiele przygód i tajemnic. A twoja wędrówka dopiero się rozpoczyna…

Fallout, to gra planszowa oparta na bestsellerowej serii gier komputerowych o tym samym tytule, wydawanych przez firmę Bethesda. W grze wcielicie się w bohaterów przemierzających radioaktywne pustkowia inspirowane grami Fallout 3, Fallout 4 i całą masą firmowych i fanowskich modułów, dedykowanych tym tytułom. Zdecydujecie, czy postawić na współpracę, czy odkrywać świat po apokalipsie na własną rękę. Bez względu na Wasz wybór Fallout zaoferuje swobodę niespotykaną dotąd w grach planszowych.

W trakcie rozgrywki każdy z Was stanie przed szeroką gamą wyborów – gromadzić kapsle, czy doświadczenie, kolekcjonować przedmioty, czy sprzymierzać się z wiernymi towarzyszami, posuwać naprzód główną linię fabularną, czy może wejść w przepastne korytarze jednej z krypt? W miarę, jak będziecie podróżować po planszy zdobywając umiejętności i nowy ekwipunek, organizacje walczące na danym obszarze będą zdobywać władzę, zmuszając graczy do zaprzysięgnięcia lojalności lub wyrażenia ostrego sprzeciwu wobec status quo – byle tylko zdobyć najwięcej wpływów ze wszystkich bohaterów pustkowi.

Nie jest to wcale takie proste. Gracze muszą eksplorować zakryte obszary mapy, walczyć z drapieżnymi bestiami i rozwijać swoje postaci przez wykonywanie wymagających zadań. Ponadto gracze mogą także sprzymierzyć się z jedną z dostępnych w grze frakcji.

Gracz, który zgromadzi określoną ilość wpływów, a co za tym idzie zbuduje swoją reputację na pustkowiach, wygrywa rozgrywkę!

Zestaw zawiera:

kafle mapy
znaczniki i żetony
karty
figurki
arkusze scenariusza
instrukcję

Recenzje i materiały dodatkowe:

Opis w serwisie BoardGameGeek (j. ang.)

- Oceń i wystaw recenzję