infolinia (pon-pt | 10:00 - 17:00):

22 266 84 88
801 011 608

 

fax: 22 266 80 84
e-mail: kontakt@groteka44.pl

GG online (kliknij i pisz):
GroTekarz Kamil
GroTekarz Tadeusz


Odbiór osobisty:
Warszawa Białołęka - sprawdź

KategorieCrystalicum - Podręcznik Podstawowy

Podręcznik podstawowy do systemu RPG z książką gratis
- Oceń i wystaw recenzję
Kod produktu: 5133
Wydawca: Wolf-Fang
Autorzy Małgorzata Majkowska
Tomasz Majkowski
Marcin Podsiadło
Marcin Oracz
Wydanie polskie

Dostępność:
Niedostępne
Powiadom o dostępności - kliknij
szt.
Cena netto: 36,10 zł 37,90 zł

Crystalicum pozwoli Wam przenieść się do Znanego Wszechświata, magicznego uniwersum, którego mieszkańcy żeglują między światami na pokładach żaglowców i posługują się magią niezwykłego Kryształu. Podczas gry wcielicie się w postacie obdarzone wyjątkowymi mocami - bohaterów, posługujących się cudownymi przedmiotami z nadmetalu, których życie wypełniają niesamowite przygody.

Dzięki tej grze możecie zostać Lodowym Elfem, o nieporuszonej twarzy, potężnym Rycerzem Kryształowym, sprytnym Ka-Dis - człekokształtnym kotem, nieustraszonym kranoludzkim żeglarzem, czy gnomim meKanikiem. Poznacie smak niezwykłej magii, przemierzycie Wszechświat - od skutej wiecznym lodem Ochuromy - po pustynię Az-Zubany. Zwiedzicie obfitujące w cuda cywilizacji Dziewięć Miast i zagłębicie się w nieprzebytą dżunglę Księżyca. W Crystalicum przygoda nie kończy się nigdy!

Uwaga: na podręczniku widnieje informacja, że dołączona jest doń płyta CD. Niestety nie ma jej w zestawie. Jest to prawdopodobnie błąd w druku (stara wersja). Płyta z muzyką była kiedyś do nabycia osobno.

"Znany Wszechświat" - gratis!
Ilustrowane wspomnienia pana Marco di Mirandeo, ambasadora Miasta Tysiąca Kolumn na dworze Cesarza Lodowych Elfów, podróżnika, żołnierza fortuny oraz awanturnika.

Książka ta jest bramą – gdy rozchylisz jej okładki, znajdziesz się w magicznym Znanym Wszechświecie. Śledząc losy głównego bohatera poznasz to niezwykłe uniwersum i wraz z nim pożeglujesz na pokładzie międzygwiezdnych żaglowców. Odwiedzisz miejsca cudowne i niebezpieczne, spotykając przy tym istoty o niezwykłych obyczajach.

Twoja wyprawa do Znanego Wszechświata nie skończy się jednak wraz z zakończeniem dziejów pana di Mirandeo. Raz zasmakowawszy przygody, możesz stale w niej uczestniczyć, dzięki grze, rozgrywającej się w uniwersum Crystalicum. Brać będziesz udział w wydarzeniach niezwyklejszych jeszcze, niż opisane w książce. Zyskasz wpływ na losy mieszkańców Znanego Wszechświata i weźmiesz odpowiedzialność za jego przyszłość.
Przygotuj się zatem. Sięgając po tę książkę rozpoczynasz wielką podróż do granic wyobraźni.


Dodatkowe informacje:

Używane kości k10
Liczba stron 382 (B5)
Rodzaj oprawy miękkaRecenzje i materiały dodatkowe:

Opis w serwisie RPGGeek (j. ang.)
Recenzja w serwisie Poltergeist
Recenzja w serwisie Gildia.pl

- Oceń i wystaw recenzję