infolinia (pon-pt | 10:00 - 17:00):

22 266 84 88
801 011 608

 

fax: 22 266 80 84
e-mail: kontakt@groteka44.pl

GG online (kliknij i pisz):
GroTekarz Kamil
GroTekarz Tadeusz


Odbiór osobisty:
Warszawa Białołęka - sprawdź

Kategorie

Jak wybierać gry planszowe i karciane? Cz. 2

21-05-2018
Jak wybierać gry planszowe i karciane? Cz. 2
Zapowiadana wcześniej, druga część wątku skoncentrowanego wokół efektywnych sposobów wyszukiwania wartościowych planszówkowych tytułów. W niniejszym poście skupiamy się na metodach samodzielnego przeglądania oferty, uwzględniających pożądane przez nas parametry gier planszowych, takie jak tematyka gry, dostępna liczba graczy, stopień skomplikowania zasad, długość rozgrywki, a także zalecany przez wydawcę minimalny wiek osób grających. Krok po kroku przedstawiamy „technikę”, z której sami korzystamy w tym zakresie od wielu już lat. Ponadto, w ramach niniejszego wpisu, pojawia się także wzmianka na temat polecanych przez nas autorów gier planszowych. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Jak wybierać gry planszowe i karciane? Cz. 1

14-05-2018
Jak wybierać gry planszowe i karciane? Cz. 1
Drugi z kolei post na łamach bloga GT44, traktujący o skutecznych metodach odnajdywania dla siebie ciekawych i dobrze wpasowujących się w nasz gust gier planszowych. Jest to pierwszy z dwóch zaplanowanych wpisów, koncentrujących się na tym zagadnieniu. Opowiadamy w nim pokrótce, jak przebiega w naszym wydaniu procedura dokonywania selekcji planszówek, w oparciu o opinie innych graczy oraz rankingi popularności gier planszowych. Dodatkowo przedstawiamy także kilka rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji, z których sami na co dzień korzystamy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, zaś zainteresowanych informujemy, że drugą część niniejszego wątku planujemy opublikować za tydzień.

Systematyka podziału gier planszowych, bitewniaków, RPG-ów i karcianek w sklepie GroTeka44

23-04-2018
Systematyka podziału gier planszowych, bitewniaków, RPG-ów i karcianek w sklepie GroTeka44
Pierwszy wpis na łamach oficjalnego bloga GroTeki44. Witamy się w nim, przybliżamy systematykę podziału gier planszowych i karcianych z naszej oferty, przedstawiamy funkcjonalność filtrów tematyki oraz dajemy próbkę wodolejstwa, na którym planujemy bazować również w ramach kolejnych postów. Dodatkowo - na zakończenie - pojawia się również kilka słów podsumowania, odnośnie planowanych do opisania tematów w przyszłości. Treść nie jest co prawda wybitnie porywającą, ale (taką mamy nadzieję) w miarę lekkostrawna. Ponadto została wzbogacona również o ładne grafiki, przejrzyście ilustrujące omawiane zagadnienia. Serdecznie zapraszamy do lektury.