Wielka Wyprzedaż!

W związku z planowanym na koniec czerwca 2019 zawieszeniem działalności GroTeki44, w naszym sklepie ogłaszamy Wielką Wyprzedaż gier i akcesoriów znajdujących się bezpośrednio w magazynie.

Nawet do 80% rabatu od SCD!

Zamówienia na produkty wyprzedażowe realizowane będą 2 dni w tygodniu - w środy i piątki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą - MEGA WYPRZEDAŻ


infolinia (pon-pt | 10:00 - 17:00):

22 266 84 88
801 011 608

 

fax: 22 266 80 84
e-mail: kontakt@groteka44.pl

GG online (kliknij i pisz):
GroTekarz Kamil
GroTekarz Tadeusz


Odbiór osobisty:
Warszawa Białołęka - sprawdź

KategorieBicycle: Gaff Short Deck

54 karty do wykonywania trików
- Oceń i wystaw recenzję
Kod produktu: 4988
Wydawca: Bicycle

Wydanie:amerykańskie


Dostępność:
Niedostępne
Powiadom o dostępności - kliknij
  • Kolor kart
szt.
Cena netto: 14,34 zł 29,95 zł17,64 zł

Wysokiej jakości karty do tworzenia własnych magicznych sztuczek, firmy Bicycle. Talia posiada zwykłe awersy i rewersy jednak karty są minimalnie krótsze od standardowych kart Bicyckle, dzięki temu zawsze odnajdziesz kartę wybraną przez widza - wystarczy trochę wprawy. Doskonałe do wykonywania trików i sztuczek magicznych. Znane są z wysokiej jakości, polecane i używane przez wielu iluzjonistów i kuglarzy.

Karty Bicycle są bardzo popularne wśród iluzjonistów, ponieważ posiadają tak zwane „poduszki powietrzne” (air cushion finish), co ułatwia ich tasowanie i manipulowanie.

Talia składa się z 54 plastykowanych kart o standardowych indeksach na przeciwległych rogach karty

Uwaga! Prosimy o wybranie z listy rozwijalnej (tuż nad ceną produktu) pożądanego koloru oraz o podanie (w uwagach do zamówienia) alternatywnych kolorów, które moglibyśmy wysłać w zamian (np. "czarny, zielony, czerwony"). Pozostawienie pola uwag pustego będziemy interpretować, jako brak alternatywy - "te albo żadne" ;-).

Recenzje i materiały dodatkowe:

Wideoprezentacja na kanale 9or99 w serwisie youtube (j. ang.)

- Oceń i wystaw recenzję