Przerwa organizacyjna!

W związku z przerwą świąteczną, remanentem oraz planowanymi zmianami organizacyjnymi do odwołania nie będzie możliwe składanie zamówień w sklepie.

W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt.


infolinia (pon-pt | 10:00 - 17:00):

22 266 84 88
801 011 608

 

fax: 22 266 80 84
e-mail: kontakt@groteka44.pl

GG online (kliknij i pisz):
GroTekarz Kamil
GroTekarz Tadeusz


Odbiór osobisty:
Warszawa Białołęka - sprawdź

KategorieAdrenalina

Stań do walki na arenie!
- Oceń i wystaw recenzję
Kod produktu: 17197
Wydawca: Rebel.pl
Liczba graczy:  3-5
Zalecany wiek: od 12 lat
Czas gry: ok. 60 minut
Autor: Filip Neduk
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska - pobierz
Katalog broni: polski - pobierz
Losowość: wpływa na grę
Interakcja: miej oczy dookoła głowy
Złożoność: da się zrozumieć

Dostępność:
Wysyłka 24-48h
Cennik przesyłek - sprawdź
szt.
Cena netto: 117,80 zł 144,90 zł

Adrenalina - taktyczna gra planszowa utrzymana w klimacie shoot 'em up


Gra Adrenalina to planszowa wersja komputerowych strzelanek, w których miarą sukcesu jest ilość zebranych „fragów” – punktów otrzymywanych za zabójstwo przeciwnika. Zamysł jest prosty – zlikwiduj jak największą ilość przeciwników. Nie przejmuj się własnym bezpieczeństwem, każdy wyeliminowany zawodnik szybko wraca do gry.

W Adrenalinie gracze będą mieli możliwość wcielić się w jednego z pięciorga zawodników:

Wioletka - Niech nie zmyli was jej doskonałe ombre na paznokciach. Ta paniusia jest prawdziwą specjalistką od broni ciężkiej i rozwali każdego nooba, który ośmieli się zażartować z jej dwóch kilo nadwagi. :D-STRUCT-0R - Sympatyczny robot – grywa w kręgle, badmintona, składa origami z trzycentymetrowej, stalowej płyty. Uwielbia smary, Robo Rally i swojego ukochanego zwierzaka – wiertarkę udarową. Jaszczur - Przedstawiciel obcej rasy Reptilian, na co dzień zameldowany i pracujący w podwarszawskim Pruszkowie. Ma prawdziwą obsesję na punkcie koników polnych, równych kamieni i mocnego oświetlenia. Banshee - Małomówna dziewczyna, często wyjeżdża do pracy w Anglii. Lubi długie, białe suknie, arie operowe i nocne przechadzki po plaży. Jeżeli wierzyć plotkom, ma dziewięćset sióstr w podobnym wieku. Dożer - Z doświadczenia komandos, tajniak, prawdziwy profesjonalista od tortur i wymuszania zeznań. Interesuje się ustawkami kibiców, demolowaniem wiat autobusowych i spuszczaniem łomotu.


Mechanika rozgrywki w grze Adrenalina


Podczas rozgrywki w taktyczną grę planszową Adrenalina, gracze zdobywają punkty za trafienia wroga o pełnym zdrowiu, zadanie największych obrażeń w ciągu gry oraz za największą ilość zdobytych zabójstw.

W swoim ruchu zawodnicy dysponują trzema rodzajami akcji, spośród których mogą wykonać dwie w ramach swojej tury. Można wykonać obie jednakowe, bądź dwie różne:

  • Poruszenie postaci, o maksimum trzy pola w dowolnym kierunku,
  • Zarządzanie postacią – zebranie broni (naraz możemy nosić przy sobie trzy sztuki), zmiana magazynku lub pobranie karty zdolności,
  • Atak – bronią białą lub dystansową. Należy zadeklarować, którą posiadaną broń wykorzystamy podczas ataku oraz kogo będziemy nią tłuc, a następnie położyć odpowiadający kolorem żeton ran na polu obrażeń zaatakowanego przez nas gracza (nie ma tu żadnych kostek). Razem z uszkodzeniami rośnie pozom adrenaliny – ranny porusza się szybciej i ma do dyspozycji większą ilość akcji niż zawodnik z pełnym zdrowiem.

Kiedy nasz atak zabije przeciwnika (jego tor obrażeń zostanie całkowicie wypełniony przez żetony ran) nakładamy na niego żeton czaszki. Niebawem wróci on do gry z pełnym zdrowiem, a ukatrupienie go po raz kolejny zapewni nam mniejszą ilość punktów.

Po zakończeniu naszego ruchu możemy darmowo załadować amunicję do magazynku. Potem rozpoczyna się tura następnego gracza.

Rozgrywka w Adrenalinie kończy się wraz z osiągnięciem z góry założonego limitu zabójstw. Podliczane wtedy są punkty i ogłaszany jest zwycięzca.

Gra planszowa Adrenalina to świetna, diabelnie energiczna, taktyczna rozgrywka, w której trup ściele się gęsto, a rywalizacja pomiędzy zawodnikami staje się z każdą turą zapalczywsza i mocniej wyeksponowana. Ilość i różnorodność dostępnego arsenału, do kompletu z planszą zawierającą dwie areny pozwoli grać w Adrenalinę bez znudzenia przez długie godziny.

Zestaw zawiera:

dwustronną, dwuczęściową planszę
planszę z wariantami rozgrywki
5 plansz graczy
5 kafelków akcji
znacznik gracza rozpoczynającego
86 żetonów punktacji
36 kafelków amunicji
5 plastikowych figurek zawodników
100 plastikowych żetonów obrażeń
45 plastikowych sześcianów amunicji
8 plastikowych czaszek
21 kart uzbrojenia
24 karty ulepszeń
kartę bota
przewodnik po uzbrojeniu
instrukcję

Recenzje i materiały dodatkowe:
Opis w serwisie BoardGameGeek (j. ang.) Recenzja w serwisie Games Fanatic
Tłumaczenie zasad na kanale Granie W Chmurach Wideorecenzja na kanale Granie W Chmurach
Unboxing na kanale GameTrollTV Lite Wideorecenzja na kanale GameTrollTV
Tłumaczenie zasad na kanale Gradanie Wideorecenzja na kanale Gradanie
Wideorecenzja na kanale hexTV Wideorecenzja na kanale No Pun Included (j. ang.)
Tłumaczenie zasad na kanale The Dice Tower - Zee & Sam (j. ang.) Wideorecenzja na kanale The Dice Tower - Tom & Jason (j. ang.)
- Oceń i wystaw recenzję